Uw gegevens konden niet gevonden worden
of uw account is niet actief.
Paswoord vergeten? Nog geen paswoord?

×
  • Log hier in op de klantenzone:
  •      
Virtu-AL webshop
Menu

Medewerkers

Vandaag staan we met een team van 20 personen klaar om je te onthalen met de glimlach. Zit je vast met een project? Onze medewerkers denken graag met je mee!

 

Zou je graag ons fantastisch team vervoegen? Kijk dan snel bij onze vacatures!

 

Pieter Callens

Verkoop Zedelgem

zedelgem@aleco.be

T. 050 67 23 91

Karel Deschynck

Verkoop Zedelgem
zedelgem@aleco.be
T. 050 67 23 91

Jeroen Goethals

Verkoop Zedelgem
logistic@aleco.be
T. 050 67 23 91

William Van de Moortele

Verkoop Roeselare
roeselare@aleco.be
T. 051 43 15 90

Youri Desmedt

Verkoop Roeselare
roeselare@aleco.be
T. 051 43 15 90

Nick Maes

Verkoop Roeselare
nickm@aleco.be
T. 051 43 15 90

Maarten Denolf

Verlichting
light@aleco.be
T. 050 67 23 92

Hannes Cailliez

Verlichting
light@aleco.be
T. 050 67 23 92





 





 

Linda Vandaele

Boekhouding
accountancy@aleco.be
T. 050 67 23 94

Imke Debecker

Digital marketing

marketing@aleco.be

T. 050 67 23 98

Andrea Garay

Administratief medewerker
accountancy@aleco.be
T. 050 67 23 94

Brecht Vanneste

Master Data Beheerder
ict@aleco.be
T. 050 67 23 96

Jasper Schreel

Ict-medewerker
ict@aleco.be

T. 050 67 23 96





 

Ives Werkbrouck

Logistiek
logistic@aleco.be

Glenn Meesschaert

Logistiek

logistic@aleco.be

Niels De Graeve

Logistiek
logistic@aleco.be

Sven Ghyselinck

Logistiek
logistic@aleco.be





 





 

Francis Van Den Driessche

Zaakvoerder
francisv@aleco.be
T. 051 43 15 90

Geert Tournoy

Zaakvoerder 
geertt@aleco.be
T. 050 67 23 95